True Football Hungary - Hivatalos Magyar Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
True Football Hungary - Hivatalos Magyar Fórum

True Football Hungary - TFH


4 posters

    Csapatok ajánlása

    Admin
    Admin
    Admin


    Poszt : 10
    Csatlakozási dátum : 2014. Jul. 23.

    Csapatok ajánlása Empty Csapatok ajánlása

    Témanyitás by Admin 2014-07-23, 15:45

    Itt ajánlhattok egymásnak csapatokat, melyik bajnoksággal illetve melyik csapattal érdemes szerintetek karriert kezdeni.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poszt : 10
    Csatlakozási dátum : 2014. Jul. 23.

    Csapatok ajánlása Empty Re: Csapatok ajánlása

    Témanyitás by Admin 2014-07-24, 11:33

    Én legutóbb az ukrán elsőligás FC Metalurg Donetskkel kezdtem egy szezont. Keleti bajnokság, nem akartam román vagy bolgár csapattal lenni, így hát az ukrán ligánál tettem le a voksom.
    A csapatnak 7.0-ás skillje van, és 5100 férőhelyes (ami a játék közben valójában azt hiszem 5061) stadionja. A költségvetés ráadásul 20.0 M, ami azért nem rossz. Nem nagy kihívás ezzel a csapattal lenni szerintem, de ez tipikusan azoknak van, akik rögtön európai porondon is szeretnének szerepelni (EL, 3.kör).
    Alapvetően nálam 60-70 skillel bíró játékosok voltak kisorsolva, viszonylag átlagos számú légióssal.
    avatar
    mark11212


    Poszt : 3
    Csatlakozási dátum : 2014. Jul. 24.

    Csapatok ajánlása Empty Re: Csapatok ajánlása

    Témanyitás by mark11212 2014-07-24, 16:35

    Én 3-4 napja kezdtem el a Ludogorec Razgraddal egy új karriert. 65-70 -es képességű játékosok vannak benne, és 5.0 M a költségvetés. Bulgár csapat, és ők is a BL-ben, illetve az EL-ben játszanak, természetesen selejtezőkkel kezdve. Stadion befogadóképessége 5954 pontosan, ahogyan a játékban is benne van. Bulgáriában szerintem az egyik legerősebb csapat, de még ott van a Levski Sofia is, aki versenyben lehet a bajnoki címért.  Smile
    szol-b
    szol-b


    Poszt : 36
    Csatlakozási dátum : 2014. Jul. 23.
    Származás : Magyarország

    Csapatok ajánlása Empty Re: Csapatok ajánlása

    Témanyitás by szol-b 2014-07-25, 10:30

    Jelenleg gondolkodom egy skandináv karrieren, eddig talán legjobban két finn csapat, a Rovaniemi PS és a Seinäjoen JK jött szóba. Finnországban még úgy sem kezdtem soha karriert.
    Adatok:

    - Rovaniemi PS: 3.0-ás skill, 3M a költségvetés, 4000 férőhelyes stadion.
    (Megj.: nem lenne rossz választás, hiszen több olyan csapat van amelynek az értéke 3.0-3.5 körül mozog. Talán az EL-t meglehetne célozni hamar, de a bajnoki cím és az európai topcsapattá válás szinte esélytelen, legalább 8-10, vagy még több év kellhet hozzá.)

    - Seinäjoen JK: 2.5-ös skill, 3M a költségvetés, 3500 férőhelyes stadion.
    (Megj.: újonc csapat a ligában, elsődleges cél csakis a kiesés elkerülése lehet. A leggyengébb skill-lel bíró csapat a finneknél, ugyanakkor ez lehetne az igazi kihívás. A két csapat költségvetése ugyanannyi, skillek között és a stadionok között nagy eltérés nincs, itt mégis egy középcsapattá válás lehet a cél. Európa elérése nagy bravúr lenne...)

    Estig el akarom dönteni...
    sólyomszem99
    sólyomszem99


    Poszt : 96
    Csatlakozási dátum : 2014. Sep. 04.
    Életkor : 24
    Származás : Debrecen

    Csapatok ajánlása Empty Re: Csapatok ajánlása

    Témanyitás by sólyomszem99 2014-09-04, 19:59

    Nagyon sok csapatot lehetne ajánlani, de vannak számomra kiemeltek.
    Én az Olympique Lyon csapatát tudom ajánlani, hiszen minden gondolat ellenére (hogy francia jó csapat) még az kupát érő helyezés is kétséges, hiszen elég erős a mezőny.
    A másik egy magyar csapat (személy szerint a Debrecen), hiszen itt nincs akadálya a gyors fejlődésnek.

    Ajánlott tartalom


    Csapatok ajánlása Empty Re: Csapatok ajánlása

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: 2024-05-19, 21:21